Dojazd, ceny

Szanowni Państwo, Drodzy Goście,

 

informujemy, że od 29 października 2021 nasze muzeum jest nieczynne dla turystów indywidualnych. Zapraszamy jedynie grupy zorganizowane, powyżej 10 osób ( w tym szkoły i przedszkola) po wcześniejszej rezerwacji e-mailowej: muzeum@gallen.pl lub telefonicznej: 601 713 671

 

 

Dojazd, ceny

Ceny

Zwiedzanie z przewodnikiem

Bilet do Muzeum - 20 zł

Bilet ulgowy do Muzeum - 15 zł

Bilet grupowy ( min. 10 osób) - 15 zł

Bilet rodzinny ( 2 dorosł +3 dzieci ) - 50 zł

Szkoły i przedszkola

Lekcja muzealna - 15 zł/os

Warsztaty - 15 zł/os

Ognisko - 5 zł/os

Ognisko + kiełbaski + chleb + herbata - 15 zł/os

Olimpiada sportów nietypowych - 20 zł/os

Położenie

Odległość od dworca Wrocław Gł. - 13 km, od węzła autostradowego Bielany 7,9 km, węzła Kobierzyce 4 km, węzła Wrocław Wschodni 4,5 km, z Żórawiny 2 km

Dojazd do Galowic z Wrocławia i z powrotem:

Autobusem Trako: linie 513 , 523

Rozkład jazdy:  http://przewozy.trako.com.pl/wp-content/uploads/2020/10/513_20200210-R.pdf

Rowerem

Najlepsza trasa rowerowa z Wrocławia prowadzi niezbyt ruchliwą drogą z Wysokiej przez Komorowice i Szukalice. Droga jest oznakowana kierunkowskazami do muzeum.

 

Samochodem

Trasą E- 67 kierunek Kudowa przez Bielany Wrocławskie, po przejechaniu wsi Domasław skręt w lewo w kierunku na Żórawinę i po 2,9 km za szkółką drzewek iglastych zakręt w prawo kierunek Przecławice, po 100 m wjazd do Galowic. Spichlerz - siedziba Muzeum jest widoczny przez barokową bramę po prawej stronie. Bardzo dobry dojazd jest również jadąc ulicą Borowską prosto, aż do Żórawiny, następnie w prawo 3 km i w lewo na Przecławice. Inna droga prowadzi z Wysokiej przez Karwiany i Komorowice. Wszystkie drogi są oznakowane kierunkowskazami do muzeum.

 

Dojazd autostradą z kierunku od Opola.

Wyjazd 161 Krajków, jedź  drogą 394 kierunek Wrocław  Wschodni i po1,4 km skręć w lewo  kierunek  Żórawina. Przejedź Żórawinę i po 4,1 km skręć w lewo na Przecławice. Po 100 m pojawi się tablica Galowice. Po wjeździe do wsi po prawej stronie przez barokową bramę widać szachulcowy spichlerz - siedzibę muzeum.

 

Dojazd autostradą z kierunku od Legnicy

Zjazd na obwodnicę autostradową w kierunku Kudowa Słone. Na węźle Kobierzyckim w lewo w kierunku na Wrocław. Po ok. 2 km skręt w prawo kierunek Żórawina, po 2,9 km za szkółką drzewek iglastych zakręt w prawo kierunek Przecławice, po 100 m wjazd do Galowic. Spichlerz - siedziba Muzeum, jest widoczny przez barokową bramę po prawej stronie.