ŚWIĄTECZNY SPICHLERZ - JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2019

8 grudnia 2019, od 11.00 do 17.00 proponujemy Państwu Rodzinną Niedzielę naszym muzeum. Tego dnia spotykamy się, aby bawić się wspólnie i poczuć zapach, smak i atmosferę nadchodzących Świat Bożego Narodzenia oraz oczywiście zaopatrzyć się w gwiazdkowe prezenty. Szczegółowy program znajdą Państwo na plakacie zamieszczonym obok tekstu.
Na imprezę oraz warsztaty WSTĘP BEZPŁATNY, wejście do Muzeum Powozów Galowice płatny wg cennika.

ZAPISY NA WARSZTATY:
UWAGA: Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy WYŁĄCZNIE drogą e-mailową: warsztatywgalowicach@gmail.com. Zgłoszenia przyjmujemy w dniach 2-6 GRUDNIA 2019. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Rezerwacje przesłane przed 2 grudnia nie będą honorowane.
WAŻNE - w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko dziecka lub rodziny (w przypadku warsztatów rodzinnych o godz. 15.00) oraz godzinę (koniecznie, ponieważ niektóre zajęcia odbywają się dwukrotnie) i temat wybranego (jednego) warsztatu.
Wszyscy, którzy wyślą zgłoszenie otrzymają potwierdzenie.
Ponieważ LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA dziecko może być zapisane TYLKO na jeden wybrany warsztat (dla dzieci lub rodziny).
Warunkiem wstępu, po potwierdzonej mailowo rezerwacji, jest odebranie wejściówki, najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem warsztatu. Po tym czasie rezerwowane miejsca zostaną przekazane chętnym, którzy wcześniej zostali wpisani na listę rezerwową lub nie przesłali zgłoszenia.
WSTĘP NA WARSZTATY JEST BEZPŁATNY. Z góry serdecznie dziękujemy z uważne przeczytanie i dostosowanie się do zasad zapisów :-)

Zobacz także