Powitanie lata - Wakacje czas zacząć w Muzeum Powozów!

Pierwsza niedziela wakacji to najlepszy moment by zakręcić kołem garncarskim, stworzyć naczynie na wakacyjne chwile i pożonglować niezwykłym czasem. Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na teatralno – kuglarską etiudę z elementami żonglerki i iluzji optycznej i warsztaty contact juggling – czyli warsztaty żonglerki i manipulacji kulami oraz na warsztaty ceramiczne.

Podczas warsztatów, z tajnikami żonglerki zapozna nas Sebastian Frodyma, artysta sceniczny, rzemieślnik kuglarski, performer i półfinalista 9 edycji Mam Talent. Sebastian rozpocznie spotkanie spektaklem/etiudą teatralno – kuglarską.

Warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych poprowadzi Hieronim Niemczyk – ceramik, artysta wrocławski. Hieronim wypowiada się poprzez ceramikę artystyczną i chętnie dzieli się warsztatem tworząc ceramikę użytkową.

Na najmłodszych czekać będą oczywiście osiodłane kucyki z wrocławskiego Pony – Klubu.

Plan na powitanie lata:

Zaczynamy od 11.00 – możliwość przejażdżki kucykami

11.30 – 12.30 warsztaty ceramiczne dla dzieci.

12.30 – 13.30 warsztaty ceramiczne dla dorosłych.

13.30 – 15 warsztaty ceramiczne – grupy mieszane

12.30 - Spektakl/etiuda teatralno – kuglarska.

13.00 – warsztaty contact juggling – czyli żonglerka, podrzuty i manipulacja kulami.

Gwarantujemy dobrą zabawę i niezwykły, a może magiczny czas!

Na wszystkie wydarzenia warsztatowe wstęp wony!