Muzeum nieczynne do odwołania

Szanowni Państwo,
informujemy, że z w związku z zaistniałą sytuacją, w trosce o zdrowie naszych gości i pracowników Muzeum Powozów Galowice będzie nieczynne do odwołania. Tym samym nie odbędą się również planowane wcześniej marcowe imprezy: POWITANIE WIOSNY, WEEKEND ZA PÓŁ CENY I JARMARK WIELKANOCNY.
Żebyśmy jednak o sobie nie zapomnieli, zwiększymy naszą aktywność na FB oraz na www.muzeumgalowice.pl i każdego dnia będziemy umilać Państwu czas publikując ciekawostki związane z historią podróży i eksponatami zgromadzonymi w naszym muzeum oraz ogłaszać będziemy konkursy, z nagrodami oczywiście. Zatem do czasu, kiedy znów będziemy mogli zaprosić Państwa do Galowic, spotykajmy się wirtualnie. Wszystkim życzymy dużo zdrowia!