Język / Language

Dla dzieci

Kolorowanka

 

Jeśli masz ochotę - pokoloruj kolorowankę na stronie. Wybierz odpowiedni kolor klikając na nim pędzelkiem, a następnie kliknij na elemencie, który chcesz pokolorować. Jak skończysz możesz wydrukować obrazek. W tym celu kliknij prawym przyciskiem myszy w środku obrazka i wybierz "Drukuj". Możesz też wydrukować czystą kolorowankę i pokolorować ją kredkami.

 

 

 

Układanki

 

Kliknij na miniaturce grafiki aby zobaczyć układankę w większej rozdzielczości. Jeśli Ci się spodoba możesz ją pobrać. W tym celu kliknij na link "Pobierz puzzle". Gdy zapiszesz już plik na swoim komputerze rozpakuj go, wydrukuj na twardym papierze. Powycinaj elementy puzzli i układaj!

 

Układanka 1

Pobierz puzzle

Układanka 2

Pobierz puzzle

Układanka 3

Pobierz puzzle

Układanka 4

Pobierz puzzle

Układanka 5

Pobierz puzzle

Pocztówki

 

Kliknij na miniaturce grafiki aby zobaczyć pocztówkę w większej rozdzielczości. Jeśli Ci się spodoba możesz ją pobrać. W tym celu kliknij na link "Pobierz pocztówkę". Gdy zapiszesz już plik na swoim komputerze, wydrukuj go na twardym papierze. Wystarczy, że ustawisz drukowanie obustronne w swojej drukarce, a pocztówka dopasuje się sama. Jeśli nie wiesz jak drukować obustronnie, wydrukuj najpierw pierwszą stronę, potem odwróć kartkę o 180 st. (nie odwracaj strony wydrukowanej) i włóż do podajnika drukarki nadrukiem do góry. Po czym wydrukuj stronę drugą. Przytnij pocztówkę w odpowiednim wymiarze. Napisz życzenia i wyślij przyjacielowi!

Pocztówka 1

Pobierz pocztówkę

Pocztówka 2

Pobierz pocztówkę

Pocztówka 3

Pobierz pocztówkę

Pocztówka 4

Pobierz pocztówkę

Pocztówka 5

Pobierz pocztówkę

Pocztówka 6

Pobierz pocztówkę

Piosenki

 

Jeśli masz ochotę, możesz posłuchać piosenek. Wystarczy kliknąć na jej tytuł, lub na ikonę klucza wiolinowego.

 

Piosenka 1

"Konie" (muz. W. Wysocki, tłum. J. Waczków) - śpiewa Alosza Awdiejew RYTM CD 0194 ("Alosza Awdiejew Piosenki dla swoich")

Piosenka 1

"Konie" (muz. W. Wysocki sł. A. Osiecka) - śpiewa Maryla Rodowicz z płyty "Agnieszka Osiecka - Pięć oceanów" Pomaton EMI, Polskie Radio SA-PRCD 203

Piosenka 1

"Mój koń" (muz. i sł. popularne opr. Leszek Paszko wyk. Gang Marcela GP0298CD - 1998 GÓRNY PROMOTION (III Gala Piosenki Biesiadnej)

Piosenka 1

"Wio koniku" (muz. J. Garay sł. J. Jurandot) śpiewa Julian Sztatler 1999 Piont Music PM 056-2

Agencja interaktywna ThirtyFingers