Wystawy czasowe:

Październik 2015r. - Wystwa historyczna "Karawanem przez historię czyli rzecz o polskich pojazdach pogrzebowych".

Październik 2015r.Wystawa sztuki współczesnej  „Pracownia IKS”

Czerwiec 2015r.Wystawa sztuki współczesnej "PANOPTIKUM Czyli wystawa rzeczy osobliwych".

Kwiecień 2015r.Wystawa historyczna „900 lat Żórawiny”.

Marzec 2015r.Wystawa malarstwa „Zazdrość o zielone” XY Anki Mierzejewskiej.

Październik 2014r.Wystawa historyczna „Jak dawniej podróżowano. Podróże szlachty i magnaterii w XIX w”.

Wrzesień 2014r. - Wystawa doktorantów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Lipiec 2014r.- Wystawa doktorantów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Czerwiec 2014r. – Wystawa ceramiki Katarzyny Koczyńskiej Kielan.

Czerwiec 2014r.Wystwa  sztuki współczesnej "Mistrz i Uczniowie - Radość Koloru".

Maj 2014r.Wystawa rzeźby i malarstwa  Katarzyny Nowak i Krzysztofa Kłapkowskiego.

Marzec 2014r. - Wystawa Mateusza Dworskiego "Wizerunki".

Listopad 2013r.Wystawa sztuki  Stanisława Wysockiego,  Michała Wysockiego oraz Małgorzaty Zukterowskiej.

Wrzesień 2013r. – Wystawa malarstwa Zdzisława Nitki.

Maj 2013r. - Wystawa sztuki Alksandra, Michała i Potra Jędzrejewskich  "J+J+J".

Październik 2012r.Wystawa sztuki współczesnej „Plenerowo. Wrocławska Szkoła Grafiki”.

Wrzesień 2012r. – Wystawa grafiki Przemysława Tyszkiewicza.

Czerwiec 2012r.Wystawa " Rysunek odręczny" pracowników Katedry Rysunku, Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Październik 2011r. - Wystwa historyczna "Bryczka z końca świata"

Wrzesień 20111r. - Wystwa malarstwa i grafiki Jerzego Morawskiego