Język / Language

Tramwajem przez Wrocław - przejazd zabytkowym autobusem do Galowic i spotkanie autorskie z Tomaszem Sielickim. 17 czerwca 2018 r.

W programie:

Warsztaty dla dzieci:

12:30 – warsztaty Piernikarni Wrocławskiej dla najmłodszych (zdobienie pierników wypiekanych tradycyjną metodą).

Przejazd zabytkowymi pojazdami do Galowic:

14:45 - wyjazd autobusu w stylu vintage Ikarus 260 z Zajezdni Dąbie przy ul. Wróblewskiego 38. W zajezdni istnieje możliwość wsiadania oraz przesiadki z Zabytkowej Linii Tramwajowej (rozkład zamieszczamy poniżej, przejazd Zabytkową Linią Tramwajową jest płatny).

15:00 - odjazd autobusu z przystanku tramwajowego "Opera" na pl. Teatralnym

15:40 - przyjazd autobusu do Muzeum Powozów w Galowicach

Spotkanie autorskie:

16:00 spotkanie autorskie z Tomaszem Sielickim, autorem „Wrocławskich Tramwajów Konnych” i „Przez Sępolno, Zalesie i Krzyki…” Po spotkaniu serdecznie zapraszamy do dyskusji!

18:00 - odjazd autobusu z Muzeum Powozów

około 18:40 - przyjazd do centrum Wrocławia

Przejazd autobusem jest darmowy!
Warsztaty Piernikarni Wrocławskiej i spotkanie autorskie – WSTĘP WOLNY!

Rozkład jazdy zabytkowej linii tramwajowej skomunikowanej z autobusem Ikarus do Galowic:

Skomunikowanie przy Zajezdni Dąbie (przystanek „Tramwajowa”)

Opera - przystanek muzealny 14:00
Narodowe Forum Muzyki 14:05
Świdnicka 14:07
Galeria Dominikańska 14:09
Urząd Wojewódzki 14:13
Katedra 14:15
Stadion Olimpijski 14:27
Kopernika 14:30

 

Agencja interaktywna ThirtyFingers