SPEKTAKL TEATRALNY

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na spektakl Teatru na Walizkach "Atak klaunów. Epizod 3" .

Niedziela, 3 września 2017 r. godz. 12.00.

Wstęp wolny !

Dawno dawno temu...

A może wcale nie tak dawno pojawiły się dwie ekscentryczne postaci. Ich przybycie wywołało niesamowite poruszenie wśród mieszkańców planety Ziemia. Ci, którzy dotychczas ich spotkali wpadli w dobry humor i dziecięcą radość.

Uwaga, uwaga: clowni atakują, clowni nadciągają!

Zapraszamy na Atak Clownów - wiązkę komediowych scenek fabularnych, skeczy oraz gagów, których głównymi bohaterami są te właśnie ekscentryczne postacie. Pełno tu zaskakujących zwrotów akcji i fabularnych niespodzianek. Możemy tu zobaczyć pokaz żonglerki oraz pokaz jazdy na monocyklu. Spektakl ma szybkie tempo i nie pozwala się nudzić a humor przeplata się z wartościowymi morałami. Ponadto - dużo interakcji oraz wspólnej zabawy z widzami!

Atak Clownów, to spektakl, przy którtym świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale także ich rodzice.