Galowicka Gwiazdka w Świątecznym Spichlerzu - 3 grudnia 2017 r.

Galowicka Gwiazdka w Świątecznym Spichlerzu odbędzie się 3 grudnia w niedzielę, w Muzeum Powozów w Galowicach. Naszych gości zapraszamy na spotkanie ze świątecznymi zwyczajami i zimową obrzędowością: tradycyjny Bożonarodzeniowy Jarmark z regionalnymi produktami, świąteczna muzyka na żywo oraz zwiedzanie Muzeum w zimowej narracji. Dla najmłodszych wystąpi Wrocławski Teatr Młodych i odbędą się ciekawe warsztaty. Nie zabraknie też Świętego Mikołaja ze słodką niespodzianką!

Harmonogram wydarzeń:

11:00 – 16:00 Bożonarodzeniowy Jarmark z regionalnymi produktami i świąteczną muzyką na żywo

11:15 Uroczyste ubieranie choinki i świąteczne zagadki z nagrodami dla najmłodszych

12:30 Spektakl Wrocławskiego Teatru Młodych: „Gdzie jesteś Święty Mikołaju?”

13:30 Wizyta Świętego Mikołaja i jego pomocników

13:45 Warsztaty dla dzieci: pieczenie pierników z Piernikarnią Śląską

14:30 Warsztaty dla dzieci : opakowania na prezenty z dekoracją decoupage prowadzone przez Fundację Ekologika

3 grudnia 2017 r.